Австралійці врятували гігантського таргана від животіння на смітнику

Чотириметрова статуя таргана, встановлена в Аделаїді в Австралії ще в кінці 1990-х, повернеться зі звалища на звичне місце. Про це повідомляє lenta.ru.

Металева фігура з’явилася на півночі міста в знак протесту проти організації звалища на цій території. Звалище так і не з’явилася, однак гігантську комаха залишилося й перетворилося на свого роду пам’ятка.

Кілька тижнів тому виявилося, що статуя пропала. Співробітник місцевого телеканалу Ендрю Костелло почав у соціальних мережах кампанію, метою якої було розшукати таргана. В результаті комаху було знайдено на звалищі металевих відходів. Костелло викупив фігуру, «заплативши за неї дві упаковки з банками пива.

Гигантские тараканы атакуют — видеоролик

http://www.youtube.com/watch?v=_hsYS-fuFt8

Зараз велетенський тарган стоїть в одному з найбільших торгових центрів Аделаїди Rundle Mall, пише bialystok-targi.com. Австралійський міністр туризму Леон Бігнелл пообіцяв, що незабаром статуя повернеться на ту площадку, де вона була встановлена спочатку. Бигнелл додав, що «таргана з любов’ю очистили», і порадив відвідувачам Rundle Mall робити знімки-селфи на тлі комахи.

Похожие записи

  • No Related Post