Тварини, які виконують хіт Linkin Park, стали хітом Facebook

Дитинча панди

Тварини, які виконують хіт Linkin Park — композицію Numb — стали хітом Facebook. Відео, опубліковане в іспанському співтоваристві La parte strana dell’Internet, менше ніж за добу набрало понад 700 тисяч переглядів.

За допомогою відеомонтажу автор ролика змусив різних тварин заспівати композицію замість вокалістів групи Честера Беннінгтона і Майка Шиноді. Пісню виконують кілька собак, лисиця, коза і осел.

У середині лютого 2016 року хітом Facebook стало відео з двійником персонажа «Парку Юрського періоду». Користувач соцмережі під час зйомки відео в одному з американських міст переплутав перехожого з актором Річардом Аттенборо, відомим за роллю професора Джона Хеммонд — творця заповідника для динозаврів з «Парку Юрського періоду». За добу ролик набрав понад 400 тисяч переглядів.

Linkin Park — американська альтернативна рок-група, двічі удостоєна премії «Греммі». Група здобула успіх завдяки дебютному альбому 2000 року за назвою Hybrid Theory, проданому тиражем в 27 мільйонів екземплярів. В цілому по всьому світу було продано більше 73 мільйонів альбомів Linkin Park.

Похожие записи

  • No Related Post