У притулок для тварин привезли цуценя з жіночими трусами в шлунку

В британський притулок для собак Battersea Dogs Home надійшло цуценя стаффордширського тер’єра, в шлунку якого знаходилося три пари чорних жіночих трусів — дві бавовняні і одна мереживна, пише Irish Independent. Незвичайна дієта не завдала ніяких пошкоджень травній системі молодого пса.

За словами ветеринара Сема Барлі, перша пара трусів самостійно вийшла з організму Барні природним шляхом. Потім тварину відправили на рентген, який показав, що в його шлунку знаходяться і інші труси.  Від них Барні позбувся так само, як і від першої пари. Примітно, що на цілісності білизни перебування в організмі собаки ніяк не позначилося.

Коли і за яких обставин Барні з’їв жіночу білизну, залишається загадкою. Також точно не встановлено, чи їв він труси раніше, але тепер ветеринари будуть уважно стежити за раціоном собаки і попередять його нових потенційних господарів про те, що він має схильність до поїдання спідньої білизни.

Зараз дев’ятимісячний бультер’єр відчуває себе абсолютно нормально. Коментуючи його історію, Барле зазначив, що подібне сталося в його практиці вперше. «Ми думали, що в притулку ми вже бачили все, але виявилося, що ні», — сказав фахівець.

Собаки часто поїдають предмети, непридатні для цього. Наприклад, вони можуть з’їсти папір, невеликі м’ячики або пластикові іграшки. Відомий випадок, коли собака з’їла бджолиний вулик. За це вона навіть була удостоєна призу від страхової компанії для тварин.

Похожие записи

  • No Related Post