Боротьба з тарганами буде ефективною за участю професіоналів

Таргани сьогодні живуть у багатьох будинках і квартирах, але деякі власники приміщень не надають особливого значення такого неприємного сусідству. А між тим ці шкідники розносять інфекції та хвороби, а продукти їх життєдіяльності можуть стати причиною алергії, астми та інших захворювань. Хтось намагається боротися з нашестям тарганів самостійно, використовуючи для цього як народні засоби, так і препарати, які продаються в господарських магазинах. Наприклад, хорошим засобом в боротьбі з напастю є борна кислота — не токсична і абсолютно безпечний для людей засіб. Також можна використовувати крейду, мазі, гелі, спреї, емульсії, аерозолі, пастки, тарганячі будинку, інкапсульовані суспензії та інше.

Але боротьба з тарганами з допомогою таких підручних засобів дуже часто не призводить до очікуваного позитивного результату. І тоді єдиний вихід — звернутися в спеціалізовані служби, які надають такого роду послуги і використовують у своїй роботі спеціальні склади і засоби для обробки поверхонь. Одним з найбільш дієвих та ефективних способів знищення тарганів є застосування спеціальних приладів — генераторів холодного туману, з допомогою яких вибраний препарат розпорошується по квартирі, проникаючи в найменші щілини і знищує непроханих гостей.

нашестя тарганів на Київ — відеосюжет

Під час дезінсекції тарганів слід дотримуватися деякі запобіжні заходи. В першу чергу, обробка проводиться при відсутності в приміщенні мешканців. Вікна, двері і вентиляційні канали повинні бути закриті. Під час роботи співробітники служби дезінсекції використовують спеціальні засоби хімзахисту. Обов’язково потрібно упакувати продукти харчування, посуд, засоби особистої гігієни. Після завершення процедури необхідно добре провітрити всі кімнати, радить newsrealty.info.

Похожие записи

  • No Related Post