Крокодили атакували затоплені села та покалічили чотирьох осіб

У постраждалих від повені районах Уганди почастішали напади крокодилів на людей. Про це повідомляє Chimpreports.

В результаті сильних дощів вийшли з берегів озеро Альберт — одне з Великих озер Африки, що розташоване на кордоні Уганди і Конго. Вода підійшла впритул до будинків, а слідом за нею в затоплені села прийшли жили в озері крокодили. Всього за тиждень хижаки покалічили чотири людини.

Місцева влада розраховували, що державне відомство дикої природи Уганди (UWA) займеться виловом рептилій, проте організація відмовилася допомагати. «Людям слід перестати ходити на озеро, — заявив представник UWA Башир Ханги (Bashir Hangi). — Це місце проживання крокодилів ».

Жителі постраждалих сіл стверджують, що потребують води з озера. «Водопровід не допоможе, тому що він до сих пір відключений, — цитує видання слова одного з них. — Ми звикли до нашої озерній воді. Водопровідна тільки для пиття, і до того ж не кожному вона по кишені ».

В озері Альберт водяться нільські крокодили. Вони виростають до п’яти метрів в довжину, вкрай агресивні і можуть впоратися навіть з такими великими і сильними тваринами, як чорний носоріг, гіпопотам, жираф, африканський буйвол і лев.

Похожие записи

  • No Related Post