Лосі розгулялися по російському місту під час епідемії

За Ярославлю під час епідемії розгулялися дикі тварини: в місто прийшли лосі, ведмеді і бобри, а також лисиці і кабани, яких стали помічати місцеві жителі. Про це пише місцеве видання «Ярновості».

Найбільший інтерес у городян викликало появу на території міста великих тварин, в тому числі лосів.

Завідувач зоологічного музею факультету біології та екології ЯрГУ Олександр Русинов пояснив, чому тварини наблизилися до людей.

«Поява лосів в місті в кінці весни і початку літа — явище цілком звичайне. Самка перед пологами виганяє однорічного лосеня і той, ще не володіючи повноцінними навичками орієнтування, найчастіше шукає відкриті простори. У лісах це дуже часто може бути дорога, яка так чи інакше призводить до міста », — зазначив зоолог. Він попередив, що Ярославль «з інтенсивним рухом і масою перешкод» створює стрес для тварини, і його поведінка стає небезпечним як для нього самого, так і для оточуючих.

Зоолог також пояснив ярославцам поява ведмедя на вулицях. «Поява ведмедя, швидше за все, випадковість. Можна припустити, що в зв’язку з самоізоляції і скасуванням мисливського сезону в лісах стало дуже мало народу, який до цих пір насторожував ведмедів і змушував їх триматися максимально далеко від міст. Тепер прямо до кордонів будь-якого міста ведмідь може підійти в абсолютно безлюдному режимі », — підкреслив Русинов.

Похожие записи

  • No Related Post